CZU Erasmus Ambassador

Odjíždíte na Erasmus? Chcete sdílet svoje zážitky s ostatními a získat za to odměnu?

Tak neváhejte a staňte se CZU Erasmus Ambasadorem!

V rámci projektu CZUgoAbroad hledáme aktivní studenty a studentky, kteří budou přímo ze svého pobytu na Erasmu sdílet svoje zážitky pomocí fotografií a videí. Přispějí tak k propagaci výjezdů do zahraničí a přiblíží studentům ČZU jaké to je být na Erasmu.

Kdo se může přihlásit?

Kdokoliv, kdo odjíždí do zahraničí přes program Erasmus+, tedy buďto za studiem nebo na stáž.

Jaké fotografie / videa jsou vhodná?

Fotografie z výletů, z univerzity, z města, ve kterém budete apod. Videa například formou krátkých vlogů nebo video ukázek z míst, která navštívíte. Případně edukativní video o tom, jak Váš pobyt probíhá.

Kolik fotek / videí se bude posílat?

Fotek minimálně pět za měsíc, s tím, že alespoň na dvou fotografiích budete vyfoceni Vy osobně. Video alespoň jedno za měsíc, ideálně když na něm budete i Vy.

Nějaké omezení na fotky / videa?

Fotky ani videa nesmí obsahovat vulgární a neslušné projevy. Fotky a videa z party také nejsou vítány.

V jakém jazyce?

Anglicky / česky / rusky / slovensky.

Odměna bude?

Jasně! S každým vybraným ČZU Eramus Ambasadorem se domluvíme, jaká forma odměny je nejlepší. Možnosti jsou například: ČZU merch, stipendium, licence na Grammarly apod.

Kolik lidí hledáme?

Jedná se pilotní fázi projektu, který si musíme jak my, tak Vy vyzkoušet. Z tohoto důvodu pro začátek hledáme 3 až 4 ambasadory.

Kde se můžu přihlásit?

Na každou přihlášku se podíváme a kontaktujeme Vás individuálně, abychom se domluvili na detailech.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.