ČZU přivítala středoškolské poradce z USA, Japonska a Evropy

Dne 14. května přivítala ČZU středoškolské poradce z různých částí světa, včetně USA, Japonska a Evropy. Vedoucí oddělení mezinárodních vztahů provedl poradce po univerzitním kampusu, kde vstoupili do různých fakult a učeben. Poradci si s nadšením prohlédli zejména univerzitní zoologickou zahradu a všimli si, jak ČZU ve svém kampusu využívá moderní udržitelné technologie. Celou návštěvou provázeli dobrovolní studenti ČZU, kteří se s nimi podělili o své upřímné názory na studium a společenský život na ČZU. ČZU má zájem o vytvoření dlouhodobých vzájemných vztahů se středoškolskými poradci po celém světě, aby jim pomohla usnadnit přijímání zahraničních studentů do anglicky vyučovaných programů na půdě ČZU. Středoškolští poradci již navštívili jiné pražské univerzity a podělili se o své uznání Prahy jako skvělé studijní destinace.