ČZU v Praze se zapojila do globální iniciativy Family Farming Knowledge Platform (FFKP)

ČZU v Praze se zapojila do Family Farming Knowledge Platform (FFKP), která existuje při Food and Agriculture Organization (FAO) a stala se odborným přispěvatelem v oblasti rodinného zemědělství.

FFKP poskytuje platformu pro mezinárodní, regionální a národní informace týkající se problematiky drobného zemědělství. Jde o  prostor pro integraci a systematizaci stávajících informací s cílem lépe informovat a poskytovat pomoc založenou na znalostech tvůrcům politických opatření, organizacím drobných zemědělců, odborníkům v oblasti rozvoje, jakož i zúčastněným stranám v této oblasti a na úrovni nejnižší - tedy lokální.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.