Referent/ka projektu - Do Německa na zkušenou

Jsi student a máš zkušenost s pobytem v zahraničí? Projekt "Do Německa na zkušenou" spolupracující s ČZU hledá nové referenty/referentky do tohoto projektu.

CO TĚ ČEKÁ?

• povedeš prezentace na středních a vysokých školách v čr o možnostech studia,stáží a dobrovolnictví v Německu (cca 1 prezentaci za měsíc)
  • budeš se podílet na fungování projektu (vytváření prezentací, PR, Fundraising)

CO ZÍSKÁŠ?

• prezentační a komunikační dovednosti
  • přehled o pobytech v Německu a jejich financování
  • honorář za absolvovanou prezentaci
  • zkušenost ze studentského neziskového projektu

CO OD TEBE OČKÁVÁME?

• jsi student a máš zkušenost s pobytem v zahraničí
  • máš rád německo a němčinu
  • zúčastníš se našeho dvoudenního školení v Březnu

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pošli nám svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis - buď klasický, nebo formou videa - do 31. ledna 2021 na e-mail: nazkusenou@cnfm.cz s předmětem" Chci být novou referentkou / novým referentem"! Těšíme se na tebe!