Dva webináře na téma studium ve Francii

STUDIUM VE FRANCII

Možnost studia ve Francii pro každou věkovou kategorii!

Campus France Česká republika pořádá dva webináře o možnostech studia ve Francii. Ve dnech 9. a 10. prosince 2020 budou webové semináře zaměřeny na úroveň bakalářského a magisterského studia. Tyto webináře budou v češtině a dva čeští studenti, kteří jsou aktuálně ve Francii, budou na konci prezentací dotazováni, aby se podělili o své zkušenosti.

  • 9. prosince Vás Campus France informuje o možnostech studia po maturitě! Začít bakalářské studium ve Francii je možné!
  • 10. prosince - Plánujete-li magisterské studium v jakémkoliv oboru ve Francii, tato prezentace Vás bude zajímat! Mnoho studijních oborů a příležitostí je také nabízeno v angličtině.

Zaujala Vás jedna z těchto prezentací? Registrujte se přes Google formulář: https://forms.gle/gxeMWxyNoso1nh6z5 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.