ELLS Scientific Student Conference 2020

Síť Euroleague for Life Sciences (ELLS) a vídeňská univerzita BOKU (University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna) zve všechny studenty a zaměstnance univerzit sítě ELLS na konferenci ELLS 2020, která se bude konat od 19. do 21. listopadu.

Poprvé v historii sítě ELLS se tato konference uskuteční online (kvůli situaci SARS-CoV-2). Během těchto dvou dnů se studenti, zaměstnanci univerzity a vedení sítě ELLS shromáždí, aby si vyměnili informace, propojili se, diskutovali spolu a zažili vědeckou studentskou konferenci online.

Cílem této konference je povzbudit zájem studentů v oblasti zemědělských, enviromentálních a ekonomických věd, aby se vzájemně propojili, vyměnili si nápady a diskutovali o svém vlastním výzkumu týkajícím se tématu ‘The World of Tomorrow – A Green and Sustainable Society’ a čtyřech podtématech: 

  • Green innovation and technology
  • Circular and bio-based economy
  • Rural and urban development for thriving communities
  • Food and health for the next generation

Vědecká studentská konference je konference pro studenty a mladé aspirující vědce, kteří představí svou práci, rozšíří své znalosti a získají zkušenosti z vědecké konference a diskuse. Během této konference budou studenti představovat svou práci. Nejlepší přednášející budou odměněni cenami.

Zveme vás, abyste zaslali svůj abstrakt do 15. června 2020 (23:59 CET).

Budou vybrány ty nejlepší abstrakty a tito studenti dostanou příležitost prezentovat svůj výzkum v ústní prezentaci nebo v posterové prezentaci.

Všechny aktualizované informace najdete zde: https://ells2020.boku.ac.at/

Událost na Facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/events/1150085611994389/

Účastnický poplatek: zdarma

Technické informace: Konference se bude konat online (virtuálně).

Video s pozvánkou: https://www.euroleague-study.org/fileadmin/einrichtungen/ells/ELLS_Conference_2020/ELSA_SSC_2020_call.mp4

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.