Erasmus Day na ČZU

Erasmus Day na ČZU proběhne v úterý 10. prosince od 11:00 do 14:30 ve vestibulu Menzy

Přijďte si poslechnout jaké jsou možnosti studia či pracovních stáží v zahraničí. ČZU vás může podpořit ať už studujete prezenčně, anebo dálkově, jste zapsaní v bakalářském, magisterském či doktorském studijním programu. Můžete vyjet se stipendiem ve výši až 660 EUR měsíčně jak během studia, tak dokonce po absolvování! A to vše až na 12 měsíců v každém studijním cyklu.

Akademici mohou jet do zahraničí učit na partnerské škole od dvou dnů do dvou měsíců a neakademičtí i akademičtí zaměstnanci budou podpořeni i pří získávání nových zkušeností skrze mobility mající za cíl školení a sdílení dobré praxe. Školení je možné i v odborných firmách a institucích, není tak omezeno na partnerské vysoké školy. Každý zaměstnanec univerzity může využít program Erasmus+!

Neváhejte a navštivte nás v Menze!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.