Erasmus+ funguje výborně

Účast v projektu Erasmus+ je završena závěrečným hodnocením, které odráží celý průběh mobilit od přípravy výjezdu, přes zabezpečení pobytu až po zhodnocení jeho přínosu.

Obdobně to platí pro studenty či pracovníky, kteří přijíždějí na ČZU. Dotazníky účastníci vyplňují on-line a následně jsou anonymně zpracovány. Z nedávno zveřejněných celkových výsledků za akademický rok 2015/2016 vyplývá, že naprostá většina účastníků je průběhem mobilit spokojena. 95 % vyjíždějících studentů uvedlo, že byli velmi spokojeni nebo spíše spokojeni se zkušenostmi z mobility, toto hodnocení uvedlo i 97 % studentů přijíždějících na ČZU. Spokojenost zaměstnanců byla ještě o něco vyšší. Hodnocení se účastnilo přes osm set studentů a tři stovky zaměstnanců.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.