Krizová komunikace

Vážení studenti i zaměstnanci,

 

jsme si vědomi, že pokud jste aktuálně v zahraničí, nacházíte se v nelehké situaci. Ať už se rozhodnete v zahraničí zůstat či mobilitu přerušit/ukončit, ČZU podpoří Vaše rozhodnutí a je připravena Vám být co nejvíce nápomocná. 

 

Emaily kontrolujeme na Oddělení mezinárodních vztahů každý den a snažíme se ihned odpovídat na Vaše dotazy. Pevné linky nejsou obsluhovány pravidelně. Se svými dotazy se můžete kdykoliv obracet telefonicky na mobil pana Ing. Lukáše Pospíšila (vedoucího Oddělení mezinárodních vztahů): +420 703 182 920 nebo pana Bc. Ondřeje Votinského: +420 704 870 118.

 

V případě, že se Vám aktuálně nedostává finančních prostředků k nákupu letenky či jízdenky k návratu do ČR, informujte nás, pokusíme se Vám pomoci.

 

Přejeme pevné zdraví!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.