Letní semestr v Jižní Koreji, Japonsku nebo na Tchajwanu

Centrální Oddělení mezinárodních vztahů ČZU podpoří až osm studentů pro výjezd do partnerských institucí do Jižní Koreji, Japonska a na Tchajwan. Stipendium bude na pokrytí letenky (do výše 25 000,-) a cestovního pojištění (ERV pro ČZU studenty). Studenti nebudou platit školné na partnerských institucích. V některých případech mají možnost získat stipendium na pokrytí nákladů za ubytování od partnerské univerzity.

POKUD MÁTE ZÁJEM, VYBERTE SI JEDNU Z PARTNERSKÝCH UNIVERZIT NÍŽE, PROJDĚTE DETAILNĚ NABÍDKU VÝMĚNNÉHO PROGRAMU A VYPLŇTETENTO FORMULÁŘZÁJMU DO 15.10.2023.

Jižní Korea:

Japonsko: