Letní škola CASEE 2018

Letní škola CASEE se koná od 16. do 23. července 2018 v Polsku ve městě Rogów. Tématem tohoto ročníku je “Sustainable Food Production Chain”. Účast na letní škole lze podpořit univerzitním stipendiem. Bližší informace o letní škole i dostupném stipendiu získáte u Ing. Lukáše Pospíšila pospisill@rektorat.czu.cz

Přihlášky se podávají nejpozději 15. května 2018!

Sdružení středoevropských a východoevropských univerzit (CASEE) bylo založeno v roce 2010 z iniciativy vídeňské zemědělské a lesnické univerzity BOKU. V  současnosti  CASEE sdružuje univerzity z Bulharska, České republiky, Chorvatska, Maďarska, Polska, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Srbska, Ukrajiny a Rakouska. Cílem CASEE je podporovat a implementovat strategii Evropské Unie pro rozvoj podunajského regionu. Letní škola CASEE se koná od 16 do 23 července v Polsku.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.