Letní školy FTZ 2019

I tento rok pořádá fakulta tropického zemědělství tématické letní školy pro studenty ČZU. Přihlášky a případné dotazy posílejte na níže uvedené e-mailové adresy.

Thajsko: Value chain management 8 studentů z ČZU, priorita magistři; Termín: 7-28.8; Přihlášky posílejte na Email: chaloupkova@ftz.czu.cz 

Kambodža: Soft skills training 10 studentů z ČZU, bakaláři a magistři; The summer school “Soft skills training” will be organised at the Royal University of Agriculture in Cambodia from 19 to 31 August 2019.

If you are interested in participation, please send your CV and motivation letter in English to Miloslav Petrtyl ( petrtyl@af.czu.cz  ) till 28 April 2019.

Ukrajina: 5 studentů z ČZU, primárně PhD + magistři v posledním ročníku; Termín: přelom srpen/září; Přihlášky posílejte na Email: mazan@ftz.czu.cz

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.