Nabídky na roční doborovlnickou stáž v Německu.

Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik dobrovolnických míst v rámci programu Erasmus+: Evropská dobrovolná služba! Všichni dobrovolníci dostávají měsíční kapesné, stravné a mají zajištěné ubytování. Více informací na http://www.tandem-org.cz/aktuality/vypsani-dobrovolnickych-mist-v-nemecku-podzim-2018 a v přiloženém letáčku.

KONTAKT: Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem ZAPADOCESKA UNIVERZITA V PLZNI Riegrova 17, 306 14  Plzeň, CZ tel.: (+420) 377 634 762, mob: (+420) 606 090 801 e-mail: reifova@tandem-org.cz

www.tandem-org.cz

www.ahoj.info

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.