Pozvánka na akci Příští stanice svět!

http://prististanicesvet.cz/

Dům zahraniční spolupráce (DZS) v polovině září vypraví speciální vlak do pěti českých měst v rámci pětidenního festivalu mezinárodního vzdělávání "Příští stanice svět!". Je to při příležitosti nového programového období Erasmus+ a nového Evropského sboru solidarity. Začíná se v Praze 14. září, pokračuje se do Plzně, Liberce, Olomouce a konečnou stanicí bude v sobotu 18. září Brno.

A na co se můžete těšit? Ve dvou vagónech a na hlavní stage jsme pro vás připravili workshopy s odborníky, besedy s absolventy a diskuse se známými osobnostmi spjatými s Erasmem+ nebo Evropským sborem solidarity. Můžete si poslechnout příběhy dobrovolníků, zjistit, jak se seznámit a najít přátele v cizí zemi nebo co si zabalit do kufru, abyste cestovali ekologicky. Z bohatého doprovodného programu na vás čeká například slam poetry, vystoupení nového cirkusu a v každém městě pak dvě známá hudební jména. Večer vám zahraje Klára VytiskováThom ArtwayVentolinBarbora Poláková a další. Celou akcí budou provázet Johan Mádr a Ondřej Havel.

Už nyní se můžete podívat, co se ve vašem městě chystá, na stránce www.prististanicesvet.cz. Na ní se také můžete už nyní registrovat. Přestože vstup je zdarma, registrace je v důsledku epidemiologických opatření nutná. V každém městě začínáme v 15:00 a končíme až ve 22:00.

Sledujte festivalovou stránku a facebookové události v Praze, Plzni, Liberci, Olomouci a Brně. Každé město má také svou vlastní FB událost: 

 

Organizuje Dům zahraniční spolupráce. Partneři akce Příští stanice svět jsou společnosti České dráhy, a. s. a Správa železnic.

Zdroj: https://www.dzs.cz/clanek/pristi-stanice-svet-festival-mezinarodniho-vzdelavani-symbolicky-zahaji-novy-erasmus 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.