Pozvánka na Online Session pro uchazeče o stipendium DAAD do Německa

Zveřejňujeme pozvánku na Online Information Session pro žadatele o stipendium DAAD (Německá akademická výměnná služba).

(předchozí aktualita s nabídkou stipendií DAAD je zde: https://www.czu.cz/cs/r-7214-mezinarodni-vztahy/r-7737-aktuality-mezinarodni-vztahy/aktualni-nabidka-stipendii-daad.html)  

Blíží se termín podání žádosti: 16. 11. pro studijní a výzkumná stipendia a 1. 12 pro stipendia k účasti na letním kurzu.

Information Point Praha spolu s DAAD pořádá tři webináře pro případné zájemce, kde představí proces podání žádosti a novinky v souvislosti s pandemií Covid-19. V rámci webinářů se podělí o svoje zkušenosti se stipendiem DAAD bývalá stipendistka/bývalý stipendista.

Pro uchazeče o stipendium ke studiu magisterského programu a k účasti na letním kurzu v roce 2021 se nabízejí dva termíny a to 8. 10. 2020 od 16 hodin a 2. 11. od 13:30.

Pro uchazeče o výzkumná stipendia (doktorandy, postdoktorandy a akademické pracovníky) se nabízí termín dne 15. 10. 2020 od 16 hodin.

 Více v přiložené pozvánce.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.