Pozvánka na prezentaci Do Německa na zkušenou

Chceš vycestovat během studia na vysoké škole do Německa a ještě moc nevíš jak na to? Rád bys vyjel co nejlevněji nebo úplně zadarmo? Chtěl/a bys ses dozvědět ještě o jiných nabídkách, než je Erasmus+? Chceš se ucházet o stipendium a nevíš, co je k tomu vše potřeba? Tak neváhej a přijď se podívat na naši prezentaci!

Co se všechno dozvíš? - podrobnosti o stipendiích BTHA, ČNFB, DAAD, GFPS aj., - kde hledat nabídky a práce a stáže, - praktické rady od absolventů těchto pobytů, - informace o dobrovolnických pobytech v Německu a bude toho mnohem víc!

Setkání se kvůli současné situaci uskuteční online přes ZOOM dne 11. 11. 2020 od 14:30 hod.

Link:  https://us02web.zoom.us/j/82384243667    

Do Německa na zkušenou je projekt Česko-německého fóra mládeže, který již šestnáctým rokem informuje žáky a studenty o možnostech studia a vycestování do Německa.

Link na událost na Facebooku nalezneš zde.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.