Představujeme International Activity Update!

Přemýšlíte nad výjezdem do zahraničí? Chtěli byste dostávat zajímavé nabídky z celého světa? Tak jste tady správně.

 

Na centrálním Oddělení mezinárodních vztahů často dostáváme e-maily od partnerů ze zahraničí, které zpravidla obsahují např. nabídky:

  • stáží
  • letních škol
  • mezinárodních výzkumných aktivit

 

Aby se k Vám tyto informace dostaly co nejdřív, a nemuseli jste je hledat na webových stránkách, připravili jsme pro Vás tzv. International Activity Update, čili odběr novinek. Je to velmi snadný způsob, jak získat aktuální informace o nových nabídkách a příležitostech v zahraničí přímo do své e-mailové schránky. 

Zahraniční nabídky Vám budeme přeposílat po přihlášení přes formulář na Vaši univerzitní e-mailovou adresu. 

 

FORMULÁŘ K ODBĚRU NOVINEK

 

Kolik novinek můžete dostat? Počet aktuálních nabídek za měsíc se může lišit, např. na jaře se všeobecně očekává vyšší počet. Novinky nebudete dostávat pravidelně, ale v závislosti od toho, kolik partnerských institucí nás osloví. Může se jednat o 2-4 e-maily měsíčně.

Od odběru je možné se jednoduše odhlásit prostřednictvím stejného formuláře. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ČZU nenese odpovědnost za správnost, pravdivost a úplnost informací z nabídek. 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.