Průvodce zahraničních studentů na ČZU 2020/2021

Anglická publikace "Guide for International Students" (Průvodce zahraničních studentů na ČZU) poskytuje řadu praktických informací pro zahraniční studenty, kteří se chystají studovat na České zemědělské univerzitě v Praze. Nově je také ke stažení seznam všech bakalářských a magisterských oborů vyučovaných na ČZU v anglickém jazyce v akademickém roce 2020-2021, "BSc and MSc Study Programmes Taught in English in Academic Year 2020-2021". Seznam je propojen s anotacemi jednotlivých oborů a s katalogem předmětů.