Ruth Crawford Mitchell Czech/Slovak Scholarship (pro akademiky na ČZU)

Program Nationality Rooms s hrdostí vyhlašuje stipendium Ruth Crawford Mitchell Fellowship pro české nebo slovenské profesionály, kteří budou provádět výzkum na Pittsburghské univerzitě během podzimního období 2021 (konec srpna do poloviny prosince). Jsou zváni akademici z oblastí ekonomie, obchodu, veřejné správy a jiných  oblastí. Studenti nejsou způsobilí. Výše odměny je 7000 $. Klíčovou součástí tohoto stipendia je to, že se žadatel spojí s některým akademikem z University of Pittsburgh, který souhlasí s tím, že bude žadateli sloužit jako poradce i mentor. Žadatel tedy musí jako součást žádosti uvést člena akademické obce University of Pittsburgh. Termín podání je 30. března 2021. O jejich stavu budou žadatelé informováni na konci dubna 2021.

Podrobnosti o stipendiu Ruth Crawford Mitchell najdete zde.

Vyplněné žádosti a průvodní dokumenty je třeba zaslat paní Cristině Lagnese na adresu mcl38@pitt.edu.

Dotazy týkající se procesu podávání žádostí mohou být rovněž adresovány paní Cristině Lagnese.