STAFF WEEK na CZU

Program prvního STAFF WEEK na ČZU je určen pracovníkům oddělení mezinárodních vztahů, kteří chtějí aktivně sdílet znalosti a osvědčené postupy v rámci univerzitních sítích. ČZU v současné době vede sekretariát sítí ELLS, ICA, CASEE, AGRINATURA a Study in Prague. ČZU je také aktivně zapojena do dalších sítí (Study in the Czech Republic, DRC a EUA) a tudíž chce sdílet své zkušenosti s koordinačními aktivitami a s účastí v těchto sítích.

Prezentace, workshopy a osobní setkání umožní účastníkům plně se věnovat různým typům univerzitních sítí, výhodám plynoucím z jejich zřízení a koordinace a také příležitostem, které tyto sítě představují. Společné činnosti a aktivity těchto sítí, jako např. studentské konference, letní školy nebo společně vyučované programy (tzv. joint degrees), budou probrány z praktického hlediska (řízení, financování, zkušenosti studentů atd.).

ČZU v Praze také silně propaguje projekt Erasmus Without Papers a má tři semestry zkušeností s Online Learning Agreement pro vyjíždějící i přijíždějící studenty. ČZU také plánuje otevření Welcome Centra pro mezinárodní hosty a studenty, které by mělo usnadnit jejich integraci do života na kampusu. Všechna tato témata budou součástí třídenního vzdělávacího programu končícího dnem exkurzí.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.