Staňte se CZU Erasmus ambasadorem!

Odjíždíte na Erasmus? Chcete sdílet svoje zážitky s ostatními? Tak neváhejte a staňte se CZU Erasmus ambassadorem pro akademický rok 23/24!

Před dvěma lety jsme na naší univerzitě představili CZU Erasmus Ambassadors, tedy skupinu studentů, kteří sdílí své zážitky přímo ze svého Erasmu na Instagramu CZUgoAbroad!

Vzhledem k tomu, že byly první dva ročníky nadmíru úspěšné, máme obrovskou motivaci vše zopakovat. I letos tak hledáme aktivní studenty a studentky, kteří budou přímo ze svého pobytu na Erasmu sdílet svoje zážitky pomocí fotografií a/nebo videí na našem Instagramu v rámci takeoveru neboli „Dnu ve stories s ambasadorem“.

Přihlásit se může kdokoliv, kdo odjíždí do zahraničí přes program Erasmus+ za studiem nebo na stáž. Přispívat můžete česky (slovensky) / anglicky.

Pokud máte zájem stát se CZU Erasmus ambasadorem – pokud chcete sdílet Vaše zážitky, fotky a videa – neváhejte a přihlaste se ZDE do 30.09.23!

CZU Erasmus Ambassadors je součástí projektu CZUgoAbroad, který na ČZU pomáhá zlepšit povědomí o možnostech studia a práce v zahraničí. Mezi jeho aktivity patří především Instagram, podcast a YouTube. Budeme moc rádi, když naše aktivity podpoříte!