Stipendijní a grantové programy Česko-bavorské vysokoškolské agentury

Stipendijní programy BTHA: Stipendia na letní školy a kurzy němčiny na vysokých školách v Bavorsku v roce 2019. Více informací viz www.btha.cz v rubrice "Stipendia".

Grantové programy BTHA: "Bayerisch-tschechische akademische Projekte 2019" - program podpory česko-bavorských akademických projektů, jako jsou např. konference, workshopy, letní školy, exkurze nebo příprava projektů (žádost podává bavorská VŠ) "Mobilitätsbeihilfen Tschechien 2019" - příspěvky na studijní, přednáškové a vědecké pobyty v Bavorsku, resp. v České republice (žádost podává bavorská VŠ). Více informací na www.btha.cz v rubrice "Granty".

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.