TCHAJ-WAN: Nabídka stipendijních programů

Podívejte se na nabídky krátkodobých i víceletých studijních pobytů na univerzitách na Tchaj-wanu. Nabídku každoročně tvoří:

(a) Tchaj-wanský stipendijní program, který vybraným studentům poskytne víceletá stipendia ke studiu v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. Držitelé stipendia obdrží částku ve výši až 20 000 TWD měsíčně a současně mohou být osvobozeni od poplatků za studium (podrobnosti, guidelines a přihláška - zde).

(b) Huayu Enrichment Scholarship Program, který poskytne stipendia k účasti v jazykovém kurzu mandarínské čínštiny v délce od 3 do 12 měsíců. Vybraní žadatelé obdrží stipendium ve výši 25 000 TWD měsíčně. (podrobnosti, guidelines a přihláška - zde). 

Žádosti se podávají přímo na adresu Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v Praze v termínu do 31. března 2021

Bližší informace o požadavcích na uchazeče, formulář přihlášky a pokyny pro podání žádosti naleznete níže nebo na webových stránkách DZS/AIA a na stránkách Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.