Vyhlašujeme fotosoutěž pro studenty

Erasmus plus tvůj nejlepší zážitek. Tak se jmenuje nově vyhlášená fotosoutěž. Zúčastnit se jí můžou studenti, kteří v minulosti vyjeli či právě jsou na výjezdu v rámci programu Erasmus+.

Jaký je váš nejlepší zážitek, který vás potkal v rámci Erasmu+? Neváhejte a pošlete nám jeho fotografii, ve hře jsou zajímavé ceny.

Harmonogram soutěže:

24. 10.–6. 11. 2019 do 12:00 – přijímání fotografií do fotosoutěže
7. 11.–18. 11. 2019 – zveřejnění fotografií na Facebooku ČZU a možnost hlasování (možnost hlasování končí v 10:00)
19. 11. 2019 – zveřejnění výsledků soutěže
Prosinec 2019 – obdržení výhry formou stipendií

 

Ceny:
1. místo: 5 000 Kč
2. místo: 3 000 Kč
3. místo: 1 000 Kč
Cena rektora ČZU: 3 000 Kč

Kontakt pro zasílání fotografií do soutěže: kucerovaaneta@sic.czu.cz.

Jak se soutěže platně zúčastnit? 
Soutěžící musí zaslat nejméně jednu, nejvýše však dvě fotografie v elektronické podobě na téma Erasmus plus tvůj nejlepší zážitek na adresu kucerovaaneta@sic.czu.cz. K fotografii musí napsat své 
jméno, příjmení, e-mailovou adresu, ročník, obor studia a název země, kde byla fotografie pořízena. Odesláním fotografií potvrzuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže. U fotografie bude zveřejněno 
pouze jméno soutěžícího, s čímž soutěžící rovněž zasláním fotografie vyjadřuje svůj souhlas. Soutěžní fotografie musí splňovat tato kritéria:

  • musí se jednat o fotografii, kterou účastník soutěže pořídil v rámci svého studia v zahraničí v rámci programu Erasmus+
  • fotografie musí být v kvalitě minimálně 300 Dpi
  • fotografie nesmí být vulgární či urážlivé

 

Jak hlasovat pro nejlepší fotku?

Všechny fotografie splňující podmínky fotosoutěže budou vystaveny v albu na sociální síti Facebook na profilu ČZU v Praze. Hlasování bude probíhat od 7. 11. 2019 do 18. 11. 2019 do 10:00 hodin.

U fotografií se budou hodnotit počty „To se mi líbí“, případně další emotikony („haha“, „super“, „paráda“). Nepočítají se emotikony „to mě mrzí“ a „to mě štve“.

Podrobná pravidla soutěže naleznete v souboru níže.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.