Vypsání dobrovolnických míst v rámci česko-německého projektu ahoj.info 2018

Jedná se o již několik let úspěšně běžící projekt Koordinačních center česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni a Regensburgu, který je zaštiťován programem Erasmus+. Evropská dobrovolná služba je určena mladým lidem/studentům, kteří mají zájem se neformálně vzdělávat, poznávat cizí země a navazovat nové kontakty. V našem případě hledáme 2 české dobrovolnice/dobrovolníky, které/kteří by chtěli strávit skvělý rok v Bavorsku v Regensburgu. Více informací naleznete v přiloženém vypsání, nebo přímo na webových stránkách projektu ahoj.info. Uzavírka přihlášek je 2.5.2018!

Koordinacni centrum cesko-nemeckych vymen mladeze Tandem Koordinierungszentrum Deutsch-Tschechischer Jugendaustausch Tandem ZAPADOCESKA UNIVERZITA V PLZNI Riegrova 17, 306 14  Plzen, CZ tel.: (+420) 377 634 751, fax: (+420) 377 634 752 e-mail: vokurkova@tandem-org.cz www.tandem-org.cz www.ahoj.info