Výzva pro studenty - focení pro ČZU

Hledáte jedinečnou příležitost stát se součástí nových marketingových materiálů České zemědělské univerzity v Praze a její mezinárodní univerzitní sítě ELLS? Hledáme nové tváře, které se zúčastní našeho nadcházejícího focení!

Připojte se k nám na dva dny zábavy na konci května, kdy zachytíme krásu našeho kampusu a předvedeme vše, co může nabídnout. Od libosadu až po laboratoře se špičkovou technologií, náš kampus je perfektní kulisou pro váš okamžik v centru pozornosti.

Chceme, aby se této zajímavé příležitosti účastnili studenti z různých zemí! Ať už máte zkušenosti s modelingem nebo ne, uvítáme, když se k nám přidáte. Focení bude probíhat v interiérech i exteriérech ČZU kampusu, takže budete mít možnost prozkoumat vše, co naše univerzita nabízí.

Pokud máte zájem se zúčastnit, jednoduše vyplňte náš online formulář a nahrajte profilový obrázek. Vybereme deset studentů, ti získají finanční ohodnocení v podobě mimořádného stipendia (250,-CZK/h).

Nenechte si ujít šanci stát se součástí naší rozmanité a dynamické nové marketingové kampaně! Přihlaste se nyní a připojte se k nám na dvoudenní focení na České zemědělské univerzitě v Praze!

Formulář MS Teams (pro nahrání profilového obrázku musíte být přihlášeni k účtu MS Office CZU v Praze): https://forms.office.com/e/MaUZ4ygV9s

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.