ZIVAUNI on-line magazín

Sledujte novinky, rozhovory, zajímavosti ze světa vědy, výzkumu, projektů, života studentů a další témata, která najdete na on-line magazínu zivauni.cz pro všechny, kteří se zajímají o dění na naší univerzitě a o témata, jimiž žije.

Portál poskytuje dostupnou formou nejaktuálnější informace ze života univerzity a také výstupy vědecko-výzkumné činnosti. Jeho prostřednictvím mají zaměstnanci a studenti, ale i široká veřejnost možnost seznámit se s děním na univerzitě, s otázkami a tématy, která jsou určující pro její směřování v duchu konceptu udržitelné budoucnosti, s výsledky výzkumu a novými trendy v oblastech, jimž se ČZU aktuálně nebo dlouhodobě věnuje. Základním zdrojem pro přípravu příspěvků jsou odborné znalosti a poznatky akademických pracovníků ČZU. Díky portálu je možné využít znalostí a zkušeností osobností ČZU pro vyjádření k aktuálním tématům. Dále se snažíme iniciovat témata, na která je naše univerzita zaměřena a která mohou zaujmout širokou veřejnost. Naším cílem je zpracovat je populárně naučnou, a tedy (nebo zároveň) dostupnou a přívětivou formou. Na portálu najdete kromě článků, rozhovorů a reportáží také podcasty a videa.

Přejít na zivauni.cz