Tragická událost na FF UK - nabídka podpory a pomoci

V reakci na tragickou událost na Filozofické fakultě UK, která zasáhla nejen akademickou komunitu, ale i celou společnost, nabízíme podporu odborníků, kteří jsou připraveni vám poskytnout v těžkých chvílích pomoc a porozumění. Níže v odkazu najdete seznam vybraných kontaktů na krizová a intervenční centra a psychologické služby České zemědělské univerzity (ČZU), které jsou připraveny vám pomoci. Pamatujte, že hledání podpory je odvážný krok, který vám může pomoci překonat obtíže a není ostudou požádat o pomoc.