Dotazník o účasti českých vědců a vědkyň v ERC grantech

Národní kontaktní centrum – Gender a věda při Sociologickém ústavu AV ČR uspořádalo v rámci projektu STRATIN+ dotazníkové šetření o účasti českých vědců a vědkyň v ERC grantech.

Dotazník je určen především vědcům a vědkyním, kteří jsou pro získání ERC grantu způsobilí, těm, kteří podání žádosti o ERC grant zvažují či již žádost podávali, a těm, kteří byli k podání osloveni či jim byla možnost podat ERC grant zmíněna či nabídnuta.

Cílem dotazníku je zmapovat konkrétní důvody či překážky, které zabraňují vědcům a vědkyním žádat o ERC granty, i přesto, že by měli šanci grant získat.

Dotazník najdete zde.

Zdroj: Věda a výzkum

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.