Evropské informační dny od Evropské komise

Evropský informační den k Výzkumným infrastrukturám proběhne dne 6. 12. 2022 od 9:00 do 17:00 hodin online v anglickém jazyce. Účast na akci není zpoplatněna. 

Jedná se o akci Rámcového programu Horizont Evropa, která podporuje rozvoj integrovaného a efektivního ekosystému výzkumných a technologických infrastruktur na evropském území.

Informační den se zaměří na aktuální výzvy Pracovního programu pro roky 2023-2024 týkající se výzkumných infrastruktur, a to pro jeho jednotlivé destinace INFRADEV, INFRASERV, INFRATECH a INFRAEOSC. Součástí infodne bude také sekce věnovaná řízení infrastrukturních výzev pro rok 2023 a jejich podávání a hodnocení.

 Více informací o akci včetně detailního programu naleznete zde

 

 

Evropský informační den k MSCA Staff Exchanges proběhne dne 7. 12. 2022 od 10:30 do 12:30 hodin online v anglickém jazyce. Účast na akci není zpoplatněna. 

Cílem MSCA Staff Exchanges je posílit spolupráci mezi akademickým a neakademickým sektorem prostřednictvím výměn pracovníků podílejících se na vědecko-výzkumných aktivitách.

Na akci budou představeny požadavky kladené na mobilitní projekty tohoto typu i samotný proces podání projektového návrhu.

Webinář bude možné sledovat prostřednictvím streamovacího portálu Evropské komise a více informací o akci včetně detailního programu naleznete zde.

Zdroj: Horizont Evropa, Evropská komise

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.