Národní informační den ke Klastru 6

V úterý 24. října 2023 od 9:30 do 14:00 se na České zemědělské univerzitě v Praze uskuteční Národní informační den ke Klastru 6 (Potraviny, bioekonomika, přírodní zdroje, zemědělství a životní prostředí) programu Horizont Evropa.

Akce již tradičně proběhne pod záštitou dlouholeté spolupráce České zemědělské univerzitě v Praze a Technologického centra Praha.

Program kolem výzev z Horizontu Evropa bude doplněn o aktuální co-fundové výzvy Technologické agentury ČR (TA ČR), programu LIFE, který zastřešuje Ministerstvo životního prostředí či vhled do možností Evropského inovačního a technologického institut v oblasti Food.

Koncem září (26. a 27. 9.) proběhnou ke Klastru 6 informační dny Evropské komise. Těsně před nimi se 26. září 2023 uskuteční brokerage event zprostředkující networking a matchmaking pro potenciální žadatele.

Jazykem akce bude angličtina a registrovat se můžete již nyní. Bližší informace naleznete v přiloženém programu. 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.