Nový online kurz: Entrepreneurship: Turning Ideas into Business

Chcete začít podnikat, založit start-up či se dozvědět o základech i pokročilých milnících celého procesu? Potom navštivte náš nový vzdělávací kurz zaměřený na podporu podnikání a podnikatelských dovedností, který vznikl pod záštitou mezinárodního konsorcia partnerských zemí napříč celou Evropou.

Kurz je rozdělen do 6 vzájemně provázaných modulů, které však lze odstudovat i samostatně či na přeskáčku (dle Vašeho uvážení).

Výhody kurzu:

• Kurz je interaktivní a kompletně online – každý si ho tak během semestru může projít vlastním tempem
  • Není zapotřebí žádného facilitátora
  • Kurz může sloužit jako podpůrný materiál různorodých studijních programů
  • Kurz je certifikován projektem podpořeným Evropským inovačním a technologickým institutem
  • Certifikát bude udělen za každý absolvovaný modul (jeden certifikát s listem absolvovaných modulů)
  • Celý kurz je v anglickém jazyce

Obsah kurzu:

• Module 1 (Enterpreneurship and Innovation)
  • Module 2 (Develop an idea into a Business)
  • Module 3 (Launch a Startup)
  • Health Module (Enterpreneurship in Health) – dostupný od ledna 2024
  • Social Module (Social Innovation and Entrepreneurship) - dostupný od ledna 2024
  • IT – Digital Module (Enterpreneurship in IT) - dostupný od ledna 2024

Podrobnější obsah jednotlivých modulů naleznete v přiložené prezentaci.

Kurz bude probíhat od 12. října 2023 do 15. prosince 2023.

V případě zájmu se prosím registrujte zde.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte pointone@czu.cz

Misí projektu HEI Innovation for Knowledge Intensive Enterpreneurship (HIVE) je zvýšení inovačního a podnikatelského rozvoje partnerů projektu prostřednictvím vytváření sítí a výměny osvědčených postupů zjišťovaných na národní i mezinárodní úrovni.