Konference Business2Science

Moravskoslezské inovační centrum (MSIC) navštíví 10. 11. 2022 významní řečníci ze světa podnikání a výzkumu, aby zde debatovali o různých podobách výzkumné excelence. 

I když se byznys a akademický výzkum vzájemně potřebují, tak odlišné principy, ze kterých vycházejí, vedou ke vzniku řady bariér. Jejich odstranění může usnadnit jak přenos nových myšlenek, tak spoluutváření nové přidané hodnoty.

Pestrý program má vést k většímu porozumění a snadnější kooperaci během vytváření inovací.

Letošní ročník se věnuje odlišnému vnímání excelence v různých fázích cesty od bádání až po uvedení nového produktu nebo technologie na trh. Účastníci se mohou těšit na panelovou diskuzi, konkrétní příběhy B2S spoluprací, novinky z badatelské a aplikované excelence či pitch deck session s high tech startups, elitními výzkumníky, klastry a dalšími. Prostor bude i na networking, který bude doplněn bohatým cateringem.

Více informací k programu a zakoupení vstupenek naleznete zde. 

Zdroj: Věda a výzkum.cz

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.