Propojování evropského a japonského inovačního ekosystému

Iniciativa EIT Global Outreach zve všechny zájemce, aby se přihlásili do jedinečného programu, který umožňuje účast evropských lídrů inovačních ekosystémů na bootcampu v Tokiu.

Program probíhá od 23. do 27. června 2024. Celková cena programu je 6 000 €, nicméně EIT Global Outreach může nabídnout částečné financování účastnického poplatku a/nebo refundaci cestovného a ubytování (prostudujte pečlivě kritéria finanční podpory).

Kdo by se měl ucházet:

  • European experienced senior professionals at management level
  • Belongs to an organization boosting European start-up growth
  • Deals with innovation or business creation
  • Able to contribute knowledge, experience and network to the programme
  • A minimum of 5 years of relevant professional experience

(For example: TTO’s, heads of: accelerators, innovation agencies, research centres, labs, incubators or other business creation activities from academia, industry)

The programme is not suited for individual start-ups or consultants.

Registrace probíhá do 29. 4. 2024. Více informací naleznete zde. 

Zdroj: Horizont Evropa

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.