Letní škola v Mexiku 2024

Rádi bychom představili možnost přihlásit se na letní školu v Mexiku v září 2024, kterou organizuje Provozně-ekonomická fakulta.

Základní informace:

Partnerská instituce: COLPOS (Colegio de Postgraduados)

Termín: 1.-14. září 2024 (oficiální program)

Téma: Exploring AgroBusiness and Potential for Project Application

Max počet účastníků: 14 (přednostně studenti PhD a studenti posledních ročníků magisterského studia)

Cena: 1300 EUR

V ceně zahrnuto:

• ubytování
  • doprava po celou dobu
  • 1x velké jídlo denně

V ceně není zahrnuto:

• letenky
  • vstupenky (např. do archeologického naleziště)
  • další jídla / potraviny

Lokalita: Yucatán - kampus Campeche (přílet a odlet: Cancún)

1. září: Día de la Independencia (Den nezávislosti) – doporučeno prodloužit pobyt po skončení LŠ (velké oslavy)

Další informace jsou k nalezení v nahrané prezentaci (viz níže v Souborech)

Stipendium:

Provozně-ekonomická fakulta (organizátor) podpoří své studenty stipendiem ve výši 10 000 CZK.
Studenti ostatních fakult se mohou obrátit na Oddělení mezinárodních vztahů dané fakulty a informovat se o možnostech finanční podpory.

Přihlašování:

Zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu melezinkova@pef.czu.cz.

Uzávěrka přihlášek je 26. dubna 2024!

Výběrová řízení: od 26. dubna 2024
Vyhlášení seznamu účastníků: 03. května 2024