23. 6. 2022: Konference: Výzkum, vývoj a inovace pro řešení klimatické změny v ČR

Dne 23. 6. 2022 se v Lichtenštejnském paláci v Praze uskuteční konference týkající se řešení klimatické změny v ČR.

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pořádá ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí a Akademií věd ČR konferenci s názvem „Výzkum, vývoj a inovace pro řešení klimatické změny v ČR“. Tato konference se bude konat ve čtvrtek 23. června 2022 od 9.00 do 13.30 v Lichtenštejnském paláci v Praze.

Cílem této konference je výrazné zefektivnění využití nejnovějších vědeckých poznatků při rozhodování o opatřeních ke zmírňování projevů klimatické změny a k adaptacím na její dopady. Konference je zaměřena na dialog mezi odbornou sférou, veřejnou správou i veřejností za účelem spolupráce, výměny informací a zkušeností a lepšího porozumění naléhavosti dosáhnout pokroku a podpory v zavádění těchto opatření.

Možnost registrace bude ukončena 20. 6. 2022, v případě naplnění kapacity konferenčního sálu bude registrace ukončena již před tímto datem.

Registrace na akci je možná zde.

Podrobnosti k této konferenci naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.