Záznamy informačních webinářů CZELO k centralizovaným projektům Erasmus+ a Evropský sbor solidarity

V prosinci a lednu pořádala kancelář CZELO sérii 10 webinářů zaměřených na tzv. centralizované projekty Erasmus+ a Evropský sbor solidarity (Budování kapacit ve VŠ a VET, Erasmus Mundus Opatření na podporu návrhů a Společné magisterské programy, Jean Monnet, Aliance pro inovace, Centra excelence odborného vzdělávání, Pedagogické akademie, možnosti v oblasti Mládeže či Sportu).

Účastníci měli možnost seznámit se s prioritami a podmínkami pro zapojení do aktuální výzvy 2024. V rámci webinářů vystoupili také zástupci úspěšných projektů, kteří se s účastníky podělili o své zkušenosti a tipy pro přípravu žádostí.

Materiály ze všech webinářů jsou dostupné na webových stránkách CZELO a nahrávky všech webinářů najdete na YouTube kanálu CZELO.

Zdroj: Věda a výzkum

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.