ČZU pořádá konferenci TROPENTAG 2022

Fakulta tropického zemědělství ČZU (FTZ ČZU) Vás srdečně zve na největší evropskou mezioborovou konferenci na téma výzkumu v oblasti tropického a subtropického zemědělství, potravinové bezpečnosti, managementu přírodních zdrojů, ochrany životního prostředí a rozvoji venkova především v tropech a subtropech pořádanou ve dnech 14.- 16. září 2022 na České zemědělské univerzitě v Praze (ČZU) na téma "Může agroekologické zemědělství nasytit svět? Pohled zemědělců a akademické obce?"

Letošní ročník interdisciplinární konference tropického a subtropického zemědělství, řízení přírodních zdrojů a rozvoje venkova TROPENTAG, pořádá FTZ ČZU hybridní formou ve spolupráci s univerzitami v Berlíně, Bonnu, Göttingenu, Hohenheimu, Kasselu a ve Vídni, Radou pro výzkum tropů a subtropů (ATSAF e.V.) a Poradenskou službou GIZ pro zemědělský výzkum pro rozvoj (BEAF).

Lhůta pro zasílání abstraktů: 9. května 2022

Webové stránky konference: www.tropentag.de

Informace o konferenci naleznete též na www.ftz.czu.cz

Těšíme se na vaši účast.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.