PADĚLKY

PADĚLKY

Od 1. 4. 2024 ČZU nepřijímá žádné dokumenty k procesu nostrifikace a interní evaluace, které nejsou opatřeny originálním superlegalizačním štítkem nebo apostilou ve formě nalepeného štítku (např. jako v Indii). V případě, že příslušný úřad uděluje štítky pouze na originál dokumentu, žadatel musí tento originál doložit spolu s jeho kompletní prostou kopií. Originál dokumentu je po dokončení procesu žadateli vrácen:

         a) Osobní vyzvednutí na studijním oddělení příslušné fakulty po zápisu do studia.

         NEBO

         b) Zaslání zpět do země původu – pouze v případě, pokud se žadatel do České republiky nedostane (náklady hradí žadatel)!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.