Registrujte se na studentskou konferenci sítě ELLS

Nenechte si to ujít a připojte se k vědecké studentské konferenci ELLS „Svět zítřka: Zelená a udržitelná společnost“ 20. – 21. Listopadu 2020. Využijte příležitost navázat nové kontakty a diskutovat o důležitých tématech se studenty a akademiky z nejlepších univerzit věnujících se vědám o životě. Vše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje! Registrace končí 1. listopadu 2020: https://ells2020.expo-ip.com/.

ČZU je členem sítě Euroleague for Life Sciences, neboli Euroliga pro vědy o životě. Je to síť prestižních evropských univerzit které spolupracují v oborech managementu potravinových a přírodních zdrojů, zemědělských a lesnických věd, věd o životě, veterinárních věd a environmentálních věd. Nenechte si ujít společnou online konferenci pořádanou touto sítí! Jednacím jazykem bude angličtina.

The Euroleague for Life Sciences (ELLS) and University of Natural Resources and Life Sciences Vienna, invite all students from ELLS universities to join the ELLS Scientific Student Conference taking place from Nov 20th <– Nov 21st, 2020. The aim of this conference is to encourage you as a student within the field of Life Sciences to engage with one another, exchange ideas and discuss your own research related to the topic ‘The World of Tomorrow – A Green and Sustainable Society’ and the four subthemes listed below.

Due to the COVID-19 pandemic, the SSC 2020 will be organised online.

SUBTHEMES OF THE SCIENTIFIC STUDENT CONFERENCE

  • Green innovation and technology
  • Circular and bio based economy
  • Rural and urban development for thriving communities
  • Food and health for the next generation 

Detailed information is available on the conference website.

BECOME PART OF THE ELLS SCIENTIFIC STUDENT CONFERENCE!

Registration for the  ELLS Scientific Student Conference 2020 has opened. If you did not submit an abstract you may also participate as an audience member.

The event is your chance to participate in the first-of-its-kind ELLS Online Scientific Students Conference and experience up close how connection & networking is made possible in a virtual environment

Deadline for registration as an audience member is 1 November 2020.

Registration link

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.