Koordinovaný rozvoj ekonomických aplikací vysokých škol

Rozpočet v Kč: Celkem/NIV/INV: 698 000/218 000/480 000

Plnění kontrolovatelných výstupů

ADMINISTRACE: Rozvoj SW pro efektivní správu přístupových práv

Byla vytvořena analýza řešení přístupových práv v EIS/PaMS Magion. Byla zpracována v týmu VVŠ pod koordinací ČZU Praha, obsahuje aktuální stav řešení, připomínky a návrhy úprav.

PROVOZ: Podpora efektivního provozu EIS

Proběhlo školení správy uživatelů EIS/PaMS Magion. Školení proběhlo prezenčně na MU a online se připojili zástupci všech VVŠ v sekci. Bylo financováno ze smluvní podpory systému Magion.

Výstup byl splněn.

ROZPOČET: Koordinovaný rozvoj standardních funkcionalit modulu

Byla vypracována analýza dopadů změn legislativy (zákoníku práce) na evidenci dohod (vykazování, překážky v práci, dovolená). Návrh a realizace řešení v PaMS Magion. Je řešeno v rámci smluvní podpory, tj. mimo katalog funkcionalit. Analýza a nacenění importu výkazů dohod přes

databázové rozhraní, v Katalogu funkcionalit EIS Magion má označení PaM 2023/02.

Analýza a nacenění e-schvalování návrhů odměn v PaMS Magion, katalogové označení PaM 2023/03–04.

Výstup byl splněn.

MAJETEK: Elektronické vyřazování a další koordinovaný rozvoj

Analýza doplnění čárového kódu do dokladů SKL (modul Sklady EIS Magion). Pokračuje v návaznosti na analýzu z roku 2022.

Analýza funkcí a rozhraní e-shopů ve vazbě na EIS Magion. Pokračuje v návaznosti na analýzu z roku 2022.

Příprava realizace importu a exportu elektronicky čitelných formátů dokladů ZAV a POH (moduly Závazky a Pohledávky EIS Magion), analyzovaných v roce 2022, katalogové označení EKO 2022/05–06.

Výstup byl splněn.

ÚČETNICTVÍ: Koordinovaný rozvoj standardních funkcionalit modulu

Analýza, návrh řešení a katalogizace funkcionality ověřování mezinárodních sankcí (EKO 2023/03–04,07). Společný výstup pro 2-3, 2-6 a 3-1.

Výstup byl splněn.

DPH: Koordinovaný rozvoj standardních funkcionalit modulu

Analýza, návrh řešení a katalogizace funkcionality více registrací k DPH (EKO 2023/05).

Výstup byl splněn.

NÁKUP: Koordinovaný rozvoj standardních funkcionalit modulu

Analýza, návrh řešení a katalogizace funkcionality ověřování mezinárodních sankcí, společný výstup pro 2- 3, 2-6 a 3-1.

Výstup byl splněn.

DATA: Funkce pro kontrolu a opravy dat

Ověřování mezinárodních sankcí, viz popis u výstupu 2-3, jedná se o společný výstup.

REPORTING: Funkce pro podporu reportingu

Analýza dopadů změn legislativy (zákoníku práce) na evidenci home office (nově práce na dálku, PND). Návrh a realizace řešení v PaMS Magion. Je řešeno v rámci smluvní podpory, tj. mimo katalog funkcionalit.

Výstup byl splněn.

LICENCE: Doplnění licencí a implementace nových funkcionalit

Rozšíření funkcionalit, analýza a nacenění: cestovní příkazy (katalogové číslo EKO 2023/01,11), bankovní příkazy (EKO 2023/09), závazky (EKO 2023/15), pohledávky (2023/15), finanční kontrola (EKO 2023/17).

PROCESY: Implementace WF nástrojů ve zpracování ekonomických informací

Řešení slevy 5 % na sociálním pojištění. Bylo řešeno v rámci smluvní podpory, tj. mimo katalog funkcionalit.

Analýza, návrh a katalogizace elektronického schvalování návrhů změn PPV (PaM 2023/05–07)

Výstup byl splněn.

TECHNOLOGIE: Sdílení informací mezi ekonomickým systémem a systémy pro podporu projektové administrativy a dalšími provozními administrativními systémy. IS magion byl napojen na datový sklad a vytvořen pohled na data účetního deníku

DEPO EIS: Analýza dopadů DEPO do EIS a PAMS

je zmapován proces přijímacího řízení, nostrifikace, sociálních stipendií

Byla provedena analýza státní právnické osoby, zda sem spadáme nebo nikoliv.

Hodnocení komise:

Aktivity CRP projektu byly realizovány v souladu s plánovanými cíli. Sledované ukazatele byly naplněny. Rozpočet byl čerpán v souladu s pravidly programu.