BETTER Life

Česká zemědělská univerzita v Praze koordinuje projekt z nástroje Widening - European Excellence Initiative (EEI).

Název projektu: Bringing Excellence to Transformative Engaged Research in Life Sciences through Integrated Digital Centres
Akronym: BETTER Life
Poskytovatel: Evropská komise
Program: Horizon Europe
Doba realizace: 2022 - 2025

Obecným cílem projektu je zřízení Digitálního centra excelence EU pro společensky angažovaný výzkum v oblasti věd o živé přírodě (dále jen Centrum EU BETTER Life). Centrum bude meziinstitucionální podpůrnou strukturou pro rozvoj kapacit začínajících výzkumných pracovníků (doktorandů a výzkumných pracovníků, kteří ještě nejsou plně nezávislí), jejímž cílem bude podpora sociálně angažovaného výzkumu (SER) s cílem řešit společenské výzvy v okolních ekosystémech a zároveň upevnění pozice centra jako světové reference v oblasti plánování, podpory a realizace SER v oblasti věd o živé přírodě.

Další informace naleznete na oficiálních internetových stránkách: BETTER Life – BETTER Life (betterlifehorizon.eu)

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.