Granular

Název projektu: Giving Rural Actors Novel data and re-Useable tools to Lead public Action in Rural areas
Akronym: Granular
Doba realizace: 1. října 2022 - 30. září 2026
Číslo projektu: 101061068
Rozpočet (ČZU): 132 562,50 EUR
Poskytovatel: Evropská komise
Program: Horizon Europe
Webové stránky projektu: https://www.ruralgranular.eu/
Hlavní řešitel: doc. Ing. Pavel Šimek, Ph.D.

Cíl projektu:
GRANULAR je čtyřletý multidisciplinární a nadnárodní projekt, jehož cílem je vytvářet nové soubory dat, nástroje a metody pro lepší pochopení venkovských oblastí .
Doufáme, že tím získáme nové poznatky o jedinečných charakteristikách, dynamice a hnacích silách změn ve venkovských oblastech. S využitím těchto znalostí a našeho kompasu pro venkov se snažíme pomáhat těm, kteří se podílejí na rozvoji venkova, navrhovat místní politiky , které jsou specificky přizpůsobeny potřebám každé jednotlivé oblasti. Nakonec GRANULAR doufá, že podpoří venkovské aktéry v jejich úsilí o podporu udržitelného územního rozvoje.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.