Letní škola v Rusku II

1) High Technology Management, 2) StartUp Project Management, 3) Russian Culture, 4) Robotics & Mechatronics. For twelve days, students will attend seminars, workshops, visit laboratories and enterprises. We worked out rich leisure and cultural programs that allow students to discover Russia and its habits.

Presentation of the summer schools programs in attache file. Information on dates of the schools, deadlines, fees and discounts.

More detailed information about any aspect of the program and on how to submit an application, please visit: http://summer.ssau.ru