Studuj v Japonsku v ZS 2018-2019

Na základě memoranda o porozumění mezi ČZU a Otemon Gakuin University (OGU) v Japonsku mají studenti ČZU možnost vycestovat v ZS 2018-2019 do Japonska. Otemon Gakuin University nabízí studia v angličtině následujících předmětů: Japanese Economics 2 / Contemporary Japanese Philosophy 2/  Japanese Culture 2/ Contemporary Japanese Society 2/ Introduction to Japanese Literature 2/

Níže naleznete informace o semestrálním studiu na OGU, přihlášky, sylaby výše zmíněných předmětů, a další dokumenty související se studiem v Japonsku.Přihlášky se podávají od 1 května 2018 do 15 června 2018.

Pokud vás tato nabídka oslovila, pošlete e-mail na adresu nemecjaromir@rektorat.czu.cz

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.