Den TA ČR

Srdečně Vás zveme na letošní ročník Dne Technologické agentury ČR, který se uskuteční 14. listopadu 2019 v prostorách Národního muzea.

 

Ocenění nejlepším projektům aplikovaného výzkumu s vysokým přínosem pro společnost předá Technologická agentura ČR (TA ČR) letos již posedmé. Z třiceti tří nominovaných projektů vybrala odborná komise čtyři nejlepší. Jejich autoři převezmou originální ceny na slavnostním galavečeru, do té doby zůstanou jejich jména utajena. TA ČR mimo jiné při této příležitosti oslaví deset let svého fungování.

 

Na dopolední mezinárodní konferenci Challenges for the Future vystoupí inspirativní a celosvětově uznávaní experti, kteří se zaměří na budoucnost výzkumu a technologického rozvoje, a na společenský dopad dalších inovací v tuzemském i globálním kontextu. U této příležitosti TA ČR slavnostně ocení nejkvalitnější projekty aplikovaného výzkumu za uplynulý rok a ukáže tak veřejnosti společenskou hodnotu a přínos jejich výsledků. Letos udělí odborná porota Cenu TA ČR pětici hodnotných a unikátních projektů v kategoriích Společnost, Business, Governance, Partnerství a cena hostů večera Český nápad.

 

Více informací zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu