Semináře zaměřené na přípravu projektů a vědeckou diplomacii

Ve středu 21. září 2022 zavítá na Českou zemědělskou univerzitu v Praze vzácná návštěva. V předvečer chystané konference ELLS Scientific Student Conference uspořádá vedoucí projektové kanceláře Wageningské univerzity pan Peter Jongebloed pro ČZU dva semináře zaměřené na přípravu projektů a vědeckou diplomacii.

13:30 – 14:15: How WUR manages the preparation, designing, and writing proposals

14:45 – 15:30: Science diplomacy: How to be active and visible in Brussels´ institutions

Wageningen University & Research je univerzitní a výzkumné centrum, které dlouhodobě patří (nejen) v oblasti živých věd k nejlepším na světě, což dokazuje i úspěšnost v rámci programů Horizont, kde se řadí mezi absolutní špičku.

Akce je určena zejména pro proděkany a projektové manažery zabývající se mezinárodními projekty. V případě zájmu jsou však vítáni i další hosté. Místo bude upřesněno.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.