Výzva k podávání přihlášek na zahraniční stáž v ESO 2024–2025

MŠMT otevírá výzvu pro zájemce o placenou stáž u mezinárodní astronomické organizace ESO (European Southern Observatory/Evropská jižní observatořwww.eso.org).
Jedná se o pobyt v délce 12 měsíců na pracovišti ESO v Garchingu u Mnichova nebo v Chile.
Stáž je určena studentům magisterských i doktorandských oborů i vědcům a inženýrům ve výzvě specifikovaných odborností do 32 let věku. Účastník stáže získává stipendium na úhradu pobytových nákladů.

Přihlášky je třeba zasílat do 26. dubna 2024. Podrobnosti ke stážím i k výběrovému řízení jsou uvedeny v připojeném dokumentu.

Dotazy ke stážím i průběhu výběrového řízení lze zasílat na emailovou adresu jan.burianek@msmt.cz

Zdroj: MŠMT