Harmonizace EIS s požadavky legislativy a standardy technologií roku 2019 v síti vysokých škol

GARANT PROJEKTU:

Ing. David Farský (garant části za ČZU)

CÍLE PROJEKTU:

1) Harmonizace EIS s legislativou EU, ČR a vnitřní organizace VVŠ s dopadem na ekonomicko-správní IS VVŠ – cíl splněn, do systému EIS Magion byl implementován nový modul, který bude využíván pro reporting poskytovatelům dotací.

2) Sjednocování technologií a správy systému pro podporu vnitřní organizace a standardizace systémů VVŠ – cíl splněn, do systému EIS Magion byly implementovány nové moduly pro správu uživatelů EIS, kontrolních mechanismus přijatých faktur a modul nové finanční kontroly.

celkem (tis. Kč) NEINVESTICE (tis. Kč) INVESTICE (tis. Kč)
ČZU 635 126 509

SPLNĚNÍ UKAZATELŮ

Druhá etapa implementace GDPR proběhla revize přístupů k osobním údajům v EIS Magion, prostředky byly efektivně využity pro splnění ostatních výstupů (C1-V3, V1-V6, C2-V4).

Koordinovaný rozvoj funkcionalit reportingových funkcí – implementace standardizovaného modulu pro export dokladů k soupisce SD3 pro poskytovatele dotací.

Úpravy ekonomicko-správních agend pro implementaci eIDAS Koordinovaný rozvoj byla realizována spolupráce na analýze a návrhu řešení podepisování v agendě eNeschopenek, prostředky byly efektivně využity pro splnění ostatních výstupů (C1-V3, V1-V6, C2-V4).

Projektová analýza úprav a rozšíření evidence DPH byla realizována analýza dopadů změn legislativy DPH do EIS Magion, prostředky využity pro splnění výstupů (C1-V3, V1-V6, C2-V4).

Rozvoj nástrojů pro efektivní správu – implementace standardizovaného modulu pro správu uživatelů systému EIS Magion.

Harmonizace – sjednocení funkcionalit EIS napříč VVŠ – Implementace standardizovaného modulu kontrolního mechanismu přijatých faktur a nového modulu finanční kontroly.

Vyjádření komise: Aktivity centralizovaného rozvojového projektu byly splněny v souladu s plánovanými cíli. Sledované ukazatele byly naplněny. Rozpočet byl čerpán v souladu s pravidly programu.